خانه / مطالب رایگان / آموزش وردپرس / آموزش تصویری ابزار ها در وردپرس

آموزش تصویری ابزار ها در وردپرس

آموزش تصویری ابزار ها در وردپرس آموزش تصویری ابزار ها در وردپرس آموزش تصویری ابزار ها در وردپرس Tools WordPress Video Tutorials wpsource

آموزش تصویری ابزار ها در وردپرس

وردپرس ۳ ابزار در اختیار شما قرار داده تا بتونید از سایت های دیگه مطالب رو به راحتی کپی ، ویرایش و منتشر کنید و یا بتونید به راحتی از اطلاعات سیستم بک آپ تهیه کنید و یا از بک آپی که دارید استفاده کنید . همچنین می تونید نوشته های موجود در سیستم های دیگه رو به سیستم کنونی خودتون منتقل کنید . به تصویر زیر نگاه کنید ، بخش ابزارها ۳ قسمت در اختیار شما قرار میده :

ابزارهای در دسترس

همونطور که در تصویر زیر ملاحظه می کنید ، این قست دو ابزار رو در اختیار شما قرار میده.

آموزش تصویری ابزار ها در وردپرس آموزش تصویری ابزار ها در وردپرس آموزش تصویری ابزار ها در وردپرس Tools 1WordPress wpsourceشما با کمک این ابزار می توانید اطلاعاتی را که در قسمت هایی از وبسایت ها می بینید و می خواهید در سایت شما هم وجود داشته باشد اما معلوم شود که از جای دیگری گرفته اید تا موتور جستجو آگاه شود، وارد کنید. با کلیک بر روی گزینه ی “مخابره را باز کنید” می توانید متن مورد نظر و عنوان آن را وارد کنید.

 

 Tools-1WordPress-wpsource.ir آموزش تصویری ابزار ها در وردپرس آموزش تصویری ابزار ها در وردپرس Tools 1WordPress wpsource

درون ریزی

 

با کمک این ابزار می توانید اطلاعات خود را در سایت درون ریزی یا به اصطلاح لاتین import کنید. برای درون ریزی محتوای قالب ها مانند نوشته ها، برگه ها، دیدگاه ها، فیلدهای سفارشی، دسته ها و برچسب ها باید بر روی گزینه ی wordpress کلیک کنید تا افزونه ی WordPress Importer را نصب و فعال کرده و سپس اطلاعات شما را درون ریزی کند. با اینکار همیشه می توانید قالب هایی را که دانلود می کنید مانند دمو درآورید.

نکته!!! به خاطر داشته باشید که فایل هایی که درون ریزی می کنید حتما باید با فرمت xml باشند.

Tools-1WordPress-wpsource.ir آموزش تصویری ابزار ها در وردپرس آموزش تصویری ابزار ها در وردپرس Tools 1WordPress wpsource

 

برون بری

این قسمت برعکس درون ریزی عمل می کنه . در این قسمت شما میتونید یک بک آپ از اطلاعات سیستم کنونی خود بگیرید و در یک سیستم دیگه درون ریزی و استفاده کنید .

import-WPSOURCE آموزش تصویری ابزار ها در وردپرس آموزش تصویری ابزار ها در وردپرس import WPSOURCE

 

این ابزار دقیقا خلاف جهت ابزار قبلی عمل می کند. یعنی اگر می خواهید اطلاعاتی را از سایت خود خارج کنید می توانید از آن استفاده نمایید. می توانید مشخص کنید که چه نوع محتوایی را می خواهید خارج کنید تا فایل را به صورت xml درآورد و به شما بدهد.

 

آموزش تصویری ابزار ها در وردپرس

 

جهت دانلود فیلم آموزشی با کیفیت بالا از قسمت زیر دانلود کنید.

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (wpsource.ir/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress spam blocked by CleanTalk.