خانه / مطالب رایگان / آموزش وردپرس / آموزش تصویری ساخت برگه یکتا در وردپرس

آموزش تصویری ساخت برگه یکتا در وردپرس

آموزش تصویری ساخت برگه یکتا در وردپرس آموزش تصویری ساخت برگه یکتا در وردپرس آموزش تصویری ساخت برگه یکتا در وردپرس Video tutorials making wpsource

آموزش تصویری ساخت برگه یکتا در وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارای امکانات زیادی است که یک سایت را به هر گونه که می خواهید مجهز می سازد. یکی از این امکانات انتخاب حالت ایستا و یا به صورت وبلاگی یک سایت می باشد.
معمولا قالب های وردپرس دارای یک صفحه ی اصلی زیبا هستند که به صورت تک صفحه ای نمایان می شوند و یا به همراه سایدبارهای مخصوصی می باشند ولی پس از نصب قالب متوجه می شویم که قالب اصلا شبیه به دمویی که مشاهده کردیم و آن را انتخاب کرده ایم نیست! یعنی قالب مشکلی دارد؟ یا سازنده به ما کلک زده تا قالب وردپرسی را دانلود یا خریداری کنیم؟
نه دوستان هیچ کدام از این صحبت ها مطرح نیست! داستان از این قرار است که ما باید پس از نصب قالب برگه ی صفحه ی نخست را تنظیم کنیم تا به صورت دمو نمایش داده شود.

ایجاد یک برگه ی جدید

زمانی که قالبی را در وردپرس نصب می‌کنید، لازم است یک صفحه خانه هم در سایت ایجاد کنید. به گزینه افزودن‌برگه در بخش برگه‌ها مراجعه کنید. سپس یک برگه با نام خانه یا صفحه نخست ایجاد کنید. در منوی کناری ویرایشگر برگه از گزینه صفحات برگه گزینه ی نوع قالب را قالب اصلی سایت را انتخاب کنید.
 
آموزش تصویری ساخت برگه یکتا در وردپرس آموزش تصویری ساخت برگه یکتا در وردپرس آموزش تصویری ساخت برگه یکتا در وردپرس choose theme wpsource
ایجاد برگه یکتا صفحه نخست در وردپرکار داریم. در اینجا می توانید با انتخاب گزینه ی نوشته های تازه، صفحه ی نخست خود را به صورت وبلاگی درآورید. یا با انتخاب گزینه ی یک برگه ی یکتا برگه ی مشخص شده را برای صفحه ی نخست خود انتخاب کنید.
 
آموزش تصویری ساخت برگه یکتا در وردپرس آموزش تصویری ساخت برگه یکتا در وردپرس آموزش تصویری ساخت برگه یکتا در وردپرس choose theme wpsource 1
 

در این قسمت ابتدا باید تیک گزینه یک برگه یکتا (پایین برگزنید) رو تیک بزنید بعدش در قسمت پایین بخش مشخص شده برگه نخست رو کلیک کنید و نام اون برگه ای که میخواید به عنوان برگه نخست در صفحه اصلی نمایش داده بشه رو مشخص کنید. حالا یه مثال میزنم برای کاربرد این قابلیت.

اول از همه اینه که در حال حاظر در هر قالب وردپرس این قابلیت وجود داره و بیشترشون به این صورت هست. یکی دیگر که بیشتر دوستان اغلب سوال می کنن سایت هایی هست که با فروشگاه ساز ووکامرس وردپرس در سایتشون بخش فروشگاه راه اندازی کردن در این صورت صفحه اصلی با فروشگاه متفاوت خواهد بود که با این روش می تونید صفحه نخست را برگه shop انتخاب کنید تا در صفحه اصلی محصولات فروشگاه نمایش داده بشه.

 

 آموزش تصویری ساخت برگه یکتا در وردپرس

 

جهت دانلود فیلم آموزشی با کیفیت بالا از قسمت زیر دانلود کنید.

 

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (wpsource.ir/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress spam blocked by CleanTalk.