خانه / مطالب رایگان / آموزش وردپرس / آموزش تصویری ساخت فهرست در وردپرس

آموزش تصویری ساخت فهرست در وردپرس

 List-WordPress-wpsource.ir آموزش تصویری ساخت فهرست در وردپرس آموزش تصویری ساخت فهرست در وردپرس List WordPress wpsource

آموزش تصویری ساخت فهرست در وردپرس

فهرست چیست

فهرست یکی از امکانات وردپرس برای ساخت انواع منو ها به صورت داینامیک می باشد به گونه ای که شما هر تعداد منو افقی یا عمودی که نیاز داشته باشید را از طریق مدیریت وردپرس ایجاد میکنید و برای تغییر یا ویرایش نیازی نیست به فایل های قالب برید

 آموزش ساخت فهرست در وردپرس

اگر پوسته شما از فهرست پشیبانی کند با رفتن بر روی منو نمایش , یک گزینه با نام فهرست ها وجود دارد.

 

ساخت فهرست وردپرس آموزش تصویری ساخت فهرست در وردپرس آموزش تصویری ساخت فهرست در وردپرس 1

برای ساخت فهرست در وردپرس باید وارد بخش فهرست ها بشید , در سمت چپ می تونید یک فهرست ایجاد کنید و منوها لازم رو به فهرست ساخته شده اضافه کنید چطور؟

tutorial-create-menu-in-wor1 آموزش تصویری ساخت فهرست در وردپرس آموزش تصویری ساخت فهرست در وردپرس tutorial create menu in wor1

 

ساخت فهرست وردپرس آموزش تصویری ساخت فهرست در وردپرس آموزش تصویری ساخت فهرست در وردپرس 3
ساخت فهرست وردپرس

ساخت فهرست و تنظیم منوها در وردپرس

در قسمت نام فهرست یک نام به دلخواه خود وارد کنید مثلا منو اصلی , بعدش روی ساخت فهرست کلیک کنید.بریم سراغ ادامه کار , بعد از ساخته شدن فهرست شما باید منوها رو اضافه کنید.

add-menu-in-wordpress31-1024x338 آموزش تصویری ساخت فهرست در وردپرس آموزش تصویری ساخت فهرست در وردپرس add menu in wordpress31 

ساخت فهرست و تنظیم منوها در وردپرس

بعد از ساخته شدن فهرست در کادری که با عدد ۱ مشخص شده شما برگه ها و دسته بندی های ایجاد شده سایت رو می تونید می تونید ببینید دارای سه گزینه ( برگه ها , پیوند ها , دسته ها ) هستش که به صورت پیش فرض برگه ها دیده میشه اگر روی نام پیوندها یا دسته ها کلیک کنید محتوای اون ها رو نیز نمایش میده .

برگه ها : در قسمت برگه ها شما می تونید برگه هایی که تا به حال ایجاد کردید رو ببینید که دارای ۳ تب ( زبانه ) هستش , تازه ترین ها , همه , جست و جو خوب نیاز به توضیح ندارن از اسمشون پیداست.

پیوندها : در قسمت پیوندها چیز خاصی نمایش داده نمیشه و برای این هستش که اگر شما می خواهید یک لنک سفارشی در منو قرار بدید در اون بخش ازتون یه نام می خواد و یه لینک.

دسته ها : دسته ها هم کل دسته های سایت شما هست.

در کادری که با عدد ۲ مشخص شده شما می تونید منوهای سایت خودتون رو مشاهده کنید یعنی مشخص می کنه سایت شما از چند فهرست پشتیبانی می کنه که الان در این تصویر قالب از دو فهرست پشتیبانی می کنه , یعنی می تونید دو تا فهرست ایجاد کنیم که منوهاش با هم متفاوت باشه و هر کدوم در بخش مربوط به خودش نمایش داده میشه.

add-pade-and-categoory-for-1 آموزش تصویری ساخت فهرست در وردپرس آموزش تصویری ساخت فهرست در وردپرس add pade and categoory for 1

 

آموزش تصویری ساخت فهرست در وردپرس

 

جهت دانلود فیلم آموزشی با کیفیت بالا از قسمت زیر دانلود کنید.

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (wpsource.ir/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress spam blocked by CleanTalk.