خانه / مطالب رایگان / آموزش وردپرس / آموزش تصویری ساخت گالری در وردپرس

آموزش تصویری ساخت گالری در وردپرس

  آموزش تصویری ساخت گالری در وردپرس آموزش تصویری ساخت گالری در وردپرس آموزش تصویری ساخت گالری در وردپرس No plugin in WordPress Video gallery wpsource

آموزش تصویری ساخت گالری در وردپرس

 

سلام خدمت شما دوستداران وردپرسی ، شاید دوست داشته باشید در سایت وردپرسی خود یک یا چند گالری عکس داشته باشید تا بتوانید با ساخت یک گالری عکس به زیبایی سایت خود بیفزایید و عکس های مد نظرتان را به کاربر نشان بدید و برای این کار دو راه وجود دارد:
۱-ساخت گالری تصاویر به کمک افزونه های وردپرس
۲- استفاده از افزونه ها
در این بخش قصد داریم که راه اول راه آموزش دهیم یعنی ساخت گالری تصاویر وردپرس بدون افزونه
قبل از شروع کار باید نوشته یا برگه ای ایجاد کنید و یا از نوشته و برگه های قبلی که قصد دارید گالری مورد نظر در آن قرار گیرد استفاده کنید

گزینه افزودن پرونده چند رسانه ای را پیدا کنید (بالا و سمت راست ابزار های ویرایشگر مطلب) و روی آن کلیک کنید، با این کار پنجره مدیریت فایل های چند رسانه ای باز میشود و برای ساخت گالری باید از سمت راست پنجره روی گزینه ساخت گالری کلیک نمایید.

آموزش تصویری ساخت گالری در وردپرس آموزش تصویری ساخت گالری در وردپرس آموزش تصویری ساخت گالری در وردپرس create gallery wp without plugin 1

 

با انتخاب گزینه ی “ساخت گالری” وارد مرحله ی ایجاد آن خواهیم شد. می توانیم تصاویری که مدنظر می باشد را بارگذاری کنیم فقط کافی است بر روی گزینه ی “بارگذاری پزونده ها” در بالای صفحه ی رسانه ها کلیک کنید و تصاویر را انتخاب کنید.

نکته!!! می توانید به هر تعداد تصویر که دارید را با هم انتخاب کرده و سپس بگذارید تا بارگذاری شوند.

upload-img-wpsource.ir آموزش تصویری ساخت گالری در وردپرس آموزش تصویری ساخت گالری در وردپرس upload img wpsource

حال باید بر روی دکمه ی “ایجاد گالری تصاویر” در پایین صفحه کلیک کنیم تا وارد مرحله ی بعدی شویم…

تنظیمات گالری

در همان پنجره ویرایش گالری در سمت چپ بخش تنظیمات گالری دیده میشود که در آنجا ۳ فیلد دارد که باید آنها را بررسی کرد:

۱_ پیوند به: که در این قسمت مشخص میکند هر کدام از تصاویر چه لینکی داشته باشد و شامل ۳ گزینه پیوسته پوسته ها که تصاویر را به صفحه ای که تصویر به عنوان پیوست قرار دارد لینک میکند ، پرونده چند رسانه ای که تصاویر را به خودشان لینک میکند و هیچکدام که هیچ لینکی را به تصویر نمی دهد ، است.

۲_ ستون ها: تعدار ستونها را مشخص میکند و بین ۱ تا ۹ است که حالت پیش فرض آن ۳ می باشد.

۳_ چیدمان تصادفی : با انتخاب این گزینه این امکان را به گالری میدهد که با هر بار بارگذاری ترتیب تصاویر به طور تصادفی تغییر میکند.

create-gallery-wp-without-plugin-3 آموزش تصویری ساخت گالری در وردپرس آموزش تصویری ساخت گالری در وردپرس create gallery wp without plugin 3

حال اگر تمایل دارید که گالری خود را ویرایش کنید با کلیک بر روی آن در همین ویرایشگر می توانید این کار را انجام دهید.

حال پس از انتشار می توانید تمامی تصاویر خود را به صورت منظم و یک آلبوم در کنار هم ملاحظه کنید که با کلیک بر روی هر کدام، تصویر بزرگ خواهد شد.

 

آموزش تصویری ساخت گالری در وردپرس

 

جهت دانلود فیلم آموزشی با کیفیت بالا از قسمت زیر دانلود کنید.

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (wpsource.ir/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress spam blocked by CleanTalk.